Eventy

Chcesz wynająć nasz obiekt? Prosimy o kontakt:

Anna Nowak
tel. 91 43 19 580
tel. kom. 511 421 501
e-mail: rezerwacje@teatrletni.pl
ul. Juliana Fałata 2
70-953 Szczecin

Najważniejsze:

Scena Teatru Letniego to najlepsze miejsce na zorganizowanie koncertu muzyki popularnej, klasycznej, instrumentalnej czy chóralnej. Teatr Letni to jeden z najpiękniejszych plenerowych obiektów artystycznych w Polsce. Jest letnim centrum kultury Szczecina i architektoniczną ikoną marki Floating Garden.

Nasz obiekt został zaprojektowany, aby zapewnić jakość dźwięku spotykaną w zamkniętych salach koncertowych w warunkach sceny na otwartym powietrzu.

Właściwości akustyczne były fundamentalne dla ukształtowania formy powierzchni zadaszenia. Główna idea proponowanej formy, wzięła się z analizy muszli morskiej jako artefaktu potrafiącego w sposób nieomal bajkowy, przywoływać dźwięki morza osobie się w nią wsłuchującej. Forma muszli, uważana za jedną z najpiękniejszych w naturze, ma jednocześnie doskonałe parametry akustyczne, pasujące do proponowanej powierzchni powłoki, które sprawiają, że projekt nieomal perfekcyjnie "współgra" z artystami.

Scena na otwartym terenie może stać się inspirującą platformą pod szerokie spektrum działalności artystycznej od tradycyjnych spektakli po performance, czy multimedialne przedstawienia. W leśnej scenerii wydarzenia zachwycą publiczność, zapewniając doskonałe wrażenia i niezapominane wspomnienia.