Festiwal AmfiTunes 2022. Było cudownie! Widzimy się za rok. Jesteście za?

To były niesamowite dwa dni w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec. Na estradzie wystąpiły gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Dawid Podsiadło, Ralph Kaminski, Brodka, WaluśKraksaKryzys, Szczyl i Tymek. Sądząc po reakcjach artystów i publiczności i chemii jaka zawiązała się między nimi, za rok trzeba to powtórzyć.

Festiwalowe dni rozpoczął mocnym uderzeniem WaluśKraksaKrysys. A to był dopiero przedsmak tego co czekało nas tego dnia. Występ Ralpha Kaminskiego trudno nawet opisać. To po prostu trzeba zobaczyć i przeżyć samemu. Wręcz wydaje się, że jego występ, on sam jest całkiem z innego świata. Śpiew połączony z grą aktorską, tańcem… Trudno opisać to wszystko słowami. 

Pierwszy dzień zakończył koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej, Dawida Podsiadły. Amfiteatr wypełniony był po brzegi, co nie powinno dziwić, cudowną publicznością. 

Nie zabrakło pozytywnych przeżyć i emocji w drugi dzień festiwalu. Scenę przejęli Szczyl i Tymek reprezentujący młodsze pokolenie a festiwal zakończył występ niesamowitej, energetycznej Brodki. 

Trudno było rozstać się z takimi rewelacyjnymi artystami i z taką cudowną publicznością w ten niedzielny wieczór. 

Ale jest i dobra informacja: do zobaczenia za rok.


Zdjęcie
Zdjęcie: /media/1920/wydarzenia/20220531_080312_763711.jpg