Obywatele Republiki

Wystąpią m.in.:

  • Zbigniew Krzywański, 
  • Jacek Bończyk i Jakub Nowak, 
  • Renata Przemyk, 
  • Piotr Rogucki, 
  • Błażej Król, 
  • Julia Pietrucha.
19 Maja 2023
20:00
KUP BILET!

Ponadczasowe piosenki Republiki na żywo!

15 października w Sali Ziemi, znajdującej się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu, odbył się premierowy koncert projektu Obywatele Republiki.

Po pozytywnym i entuzjastycznym przyjęciu przez widzów OBYWATELE REPUBLIKI ruszają w trasę.

Legendy polskiej sceny muzycznej Zbigniew Krzywański (z projektem Czarno-Białe Ślady) i Leszek Biolik znów zagrają na jednej scenie i zaprezentują piosenki z repertuaru swojego dawnego Zespołu pod nazwą Republika.

Zaśpiewają wyjątkowi wokaliści i wokalistki: Renata Przemyk, Piotr Rogucki, *Błażej Król, *Julia Pietrucha oraz inni goście specjalni, a akompaniować będą muzycy Zespołu Elements.

W projekcie Czarno-Białe Ślady wystąpi trio Zbigniew Krzywański, Jacek Bończyk i Jakub Nowak.

Piosenki, które usłyszycie, nie są zwyczajne. Są ponadczasowymi perełkami pokazującymi kunszt twórczy Grzegorza Ciechowskiego oraz Zbigniewa Krzywańskiego, Sławomira Ciesielskiego, Leszka Biolika i Pawła Kuczyńskiego.

To niezwykłe opowieści o życiu, miłości, przemijaniu, radościach i smutkach dnia codziennego, ukazującymi również relacje wewnętrzne twórcy i walkę z samym sobą. To także wyjątkowo trafny obraz rzeczywistości, w której powstawały, a jednocześnie zadziwiająca celna diagnoza czasów współczesnych.

Zdjęcie: /media/1920/art/20230203_115839_100228.jpg