KARUZELA GNA – największe polskie przeboje

Koncert KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem. Usłyszycie zupełnie nowe aranżacje największych polskich przebojów. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: "Biała Armia", "Zacznij od Bacha", "Nie pytaj o Polskę" czy "Ludzkie gadanie".

15 lipca 2023
20:00
KUP BILET!

Zanurzcie się w świecie niezwykłych dźwięków i poznajcie nowe oblicze znanych piosenek: "Jesteś lekiem na całe zło", "Byłaś serca biciem", "Czas nas uczy pogody" i wielu innych. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

Kilkudziesięciu artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie wokalistów Music Everywhere, goście specjalni: Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciorek, Paulina Grochowska, Kacper Andrzejewski, band, wizualizacje... Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!

MUSIC EVERYWHERE

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Kayah, Piasecznego, Cugowskiego, Cerekwickiej, Herbuta i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych.

Wsiadajcie do muzycznej karuzeli i dajcie się porwać największym polskim przebojom!

Zdjęcie: /media/1920/wydarzenia2023/20230522_125133_794893.png