KONCERT PRZEŁOŻONY! Szczecin Jazz 2023: Dee Dee Bridgewater - koncert specjalny

UWAGA KONCERT PRZEŁOŻONY! Zapraszamy na koncert jednej z największych legend jazzu - Dee Dee Bridgewater!

17 sierpnia 2023
20:00
KUP BILET!

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że zaplanowany na 17 sierpnia 2023 roku koncert legendy jazzu - Dee Dee Bridgewater w Teatrze Letnim Im. Heleny Majdaniec w Szczecinie - został przełożony z powodu okoliczności natury osobistej artystki.

Jednakże mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Dee Dee Bridgewater. Artyście zależy bardzo na występie dla szczecińskiej publiczności i pragnie zrekompensować nieobecność. Ostatecznie, koncert Dee Dee Bridgewater odbędzie się 14 marca w Teatrze Polskim w Szczecinie.

Ważne jest, abyście zachowali swoje bilety, które zakupiliście na koncert w sierpniu, ponieważ będą one ważne na nową datę w przyszłym roku. Niedługo umożliwimy wybór miejsc odpowiednio do zakupionych biletów. Jeśli jednak ktoś z Państwa nie będzie w stanie uczestniczyć w przesuniętym terminie lub z innych przyczyn nie będzie chciał zachować biletów, możliwy będzie zwrot. Bilety zakupione na ten koncert mogą zostać zwrócone u naszego partnera bilety.fm. Osoby, które zakupiły bilety online proszone są o kontakt z bilety.fm, a po potwierdzeniu zwrotu, otrzymają środki pieniężne na swoje konta.

Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane zmianą pierwotnej daty koncertu.

Dziękujemy za wyrozumiałość

 

 

Dee Dee Bridgewater to nie tylko legenda jazzu, ale także wszechstronna artystka, która zdobyła uznanie zarówno jako wokalistka, jak i aktorka teatralna.

W swojej karierze otrzymała wiele prestiżowych nagród, w tym trzy nagrody Grammy i Tony Award.

Jej niesamowity głos i wyjątkowy styl interpretacji sprawiają, że każdy jej koncert jest niepowtarzalnym i niezapomnianym doświadczeniem.

Bridgewater potrafi wyczarować niesamowite emocje i poruszyć najgłębsze struny duszy swoją muzyką.

Niezwykłe aranżacje Dee Dee Bridgewater sprawiają, że każdy utwór nabiera nowego wymiaru i świeżości. Jej muzyka to połączenie jazzu, soulu, R&B, bluesa i gospel, co sprawia, że jest to nie tylko jazz, ale coś więcej niż to - to wyjątkowe dzieło sztuki.
Jej koncerty przyciągają fanów jazzu z całego świata i są zawsze wydarzeniem kulturalnym oczekiwanym przez miłośników dobrej muzyki.

Wszyscy, którzy mieli okazję uczestniczyć w jej koncertach, zachwycają się jej wspaniałym głosem, niezwykłym stylem i emocjonalnym wykonaniem. Nie przegap okazji, by zobaczyć tę wyjątkową artystkę na żywo i poznać jej magiczny świat jazzu!

Zdjęcie: /media/1920/DOKUMENTY/20230306_092223_276241.jpg